باشگاه بدنسازی فرمانیه
تعداد بازدید: 3853تعداد نظرات: 0
1397/06/16 - 10:05

باشگاه بدنسازی فرمانیه

باشگاه ورزشی:

با توسعه آگاهی پیرامون منافع ورزش برای سلامتی جسمی و روانی ؛ افراد بسیاری در یکی از رشته های ورزشی به فعالیت مشغول شده اند . می توان گفت که اگر  ورزش در زندگی ضرورت و جایگاه خود را به درستی بیابد  و بتوان برای آن برنامه ریزی لازم را به صورت منظم انجام داد ؛ بسیاری از انواع بیماری ها و مشکلات جسمی و روانی ناشی از کم تحرکی از از میان خواهد رفت . در این میان ورزش بدنسازی از جایگاه ویژه ای برخوردار است و افراد در گروه های سنی متنوعی به این ورزش روی آورده اند . از ساخت و پروش عضلات برای تناسب اندام گرفته تا کسب سلامتی جسمی و روحی را می توان در ورزش بدنسازی هدف قرار داد . 

تمرين منظم و تحت مدیریت و آموزش می تواند موجب بالا رفتن سوخت و ساز بدن شده و از چاقی پیشگیری میکند. همچنین ورزش روند پیری عضلات را کند کرده  و سبب بوجود کارآئی بیشتر حرکتی و همچنین  تناسب اندام می شود .
بدنسازی اصولی می تواند از بیماری هایی نظیر پوکی استخوان در میان سالی جلوگیری نموده و از ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی پیشگیری نماید . افزایش حس اعتماد به نفس و پیشگیری و درمان افسردگی به ویژه در میان سالی نیز از دیگر مزایای این ورزش است .

اگر علاقمند هستيد كه اوقات فراغت  خود را با ورزش در محيطي آرام و در كنار دوستان خود  بگذرانيد و يا اينكه اصولا ورزش را يك ضرورت براي زندگي خود   مي دانيد ؛ و برنامه منظمي بطور روزانه براي خود تدارك ديده ايد ؛ محيط دوستانه وآرام باشگاه ما اين امکان را در اختيار شما قرار خواهد داد .

شما با عضويت  در باشگاه ورزشي فرمانيه علاوه بر اينكه در محيطي كاملا استثنائي اوقات خود را مي گذرانيد ضمنا از امكانات ويژه اين مجموعه ورزشي نيز برخوردار خواهيد بود .

برای  دریافت برنامه ورزشی مناسب با سن و توانائی هایتان می توانید با متخصصان باشگاه مشورت نمائید .